Волинським аграріям демонстрували «космічну» техніку. ФОТО

     Сьогодні, 8 серпня компанія AGROTERRA провела День поля на базі СТзОВ «Лище» Луцького району. Під час заходу демонстрували останні розробки від провідних світових виробників агротехніки, таких як: New Holland, Lemken, Rauch, Gaspardo, FreeFarm, Zaclaw.

     Компанія AGROTERRA заснована на Волині та добре відома на території усієї країни. Представництва компанії працюють у Київській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій області.

     AGROTERRA не лише постачає сільгосптехніку в господарства, але й проводить сервісне обслуговування та ремонт, співпрацює згідно кредитних та лізингових програм, і навіть проводить навчання операторів машин та обладнання.

     Участь у Дні поля взяв директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко, приїхали партнери компанії та аграрії.

     «Комбайн New Holland CR10.90 є рекордсменом Книги рекордів Гіннеса, як такий, що зібрав найбільше пшениці за 8 годин. Цей рекорд ніхто не може побити уже 5 років. Валовий збір урожаю цим комбайном становить в середньому 97 тонн за годину. Тобто, протягом дня таким комбайном можна зібрати 1000 тонн збіжжя», - розповів під час демонстрації сучасної техніки генеральний директор компанії AGROTERRA Костянтин Хоменко. В рамках Дня поля демонстрували комбайн цієї ж серії New Holland CR9.80.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Учасники заходу оглянули обприскувач цієї ж компанії. Керівник СТзОВ «Лище» Святослав Карбовський зізнався, що планує придбати обприскувач New Holland для свого підприємства: «Для початку, ми хочемо випробувати цей обприскувач на волинських полях, подивимося як він справляється із своїми завданнями на нашій горбистій місцевості. Якщо агрегат пройде такі випробування, то ми його придбаємо».

     Також Святослав Карбовський розповів, що у своїй діяльності тісно співпрацює із компанією AGROTERRA: «Цього року під час жнивної компанії на СГТзОВ «Лище» працювало три комбайни New Holland. Техніка надійна, збіжжя збирає якісно, втрати практично відсутні».

     «5 серпня ми завершили жнива. До збирання на підприємстві було близько 1000 га ранніх зернових. Валовий збір становить понад 7 тис тонн, тобто отримали 70 ц/га. Усе збіжжя зберігаємо на власних складах. В 2018 році ми збудували зерноочисний комплекс на базі зерносушки Strahl FR type 5000. Враховуючи погодні умови цього року, доречно, що ми мали можливість самостійно сушити зерно. Загалом, цьогорічними жнивами задоволені, урожай зібрали вчасно, якісно і без втрат», - підкреслив аграрій. 20-25 серпня в господарстві розпочнуть посів ріпаку під урожай 2020 року.

     Аграрії розглядали техніку, ознайомлювалися із її характеристиками та можливостями. Дивуючись потужності демонстраційної техніки, дехто жартома називав її «космічною».

 

 

 

 

 

 

 

 

     Під час пленарної частини, Юрій Горбенко високо оцінив компанію AGROTERRA: «Компанія пропонує сучасну потужну техніку для волинських аграріїв. Хочу відмітити хорошу роботу сервісних центрів, адже отримую лише позитивні відгуки від агровиробників області. Якісна техніка важлива в сільськогосподарському виробництві, бо забезпечує ефективне ведення господарства».

     Також очільник головного аграрного відомства області повідомив, що цьогоріч волинські аграрії отримали рекордний валовий збір ріпаку за усю історію – понад 140 тис. тонн.

     Досвідом співпраці із компанією AGROTERRA поділився керівник департаменту аграрного виробництва ГК ТМ «Вілія» Ярослав Мазуренко: «Компанія пропонує найкращий сервіс на Волині. При необхідності, на поле виїжджають навіть серед ночі. Крім того, компанія активно розвивається в галузі впровадження нових технологій, вивчає їх по всьому світу».

     На завершення заходу, презентували новинки агротехніки світових брендів New Holland, Lemken, Rauch, Gaspardo, FreeFarm, Zaclaw.