Виставка BIOEXPO Warsaw. ФОТО

     11-13 жовтня 2019 року у Варшаві відбулася міжнародна виставка, присвячена екоіндустрії, це важлива подія як для Польщі, так Центральної та Східної Європи.

     Виставка BIOEXPO Warsaw присвячена галузі виробництва і продажу екологічно чистих (органічних), натуральних продуктів харчування і товарів.

     За сприяння Волинської торгово-промислової палати участь у заході взяла заступник директора департаменту АПР ОДА Людмила Петриканин.

     Під час заходу у павільйоні  BIOEXPO Warsaw розгорнуто тематичні зони для відвідувачів:

  • Продукти харчування та напої (широкий асортимент сертифікованої як Органік, екологічно чистої сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки: соки, пюре, соуси, включаючи безглютеїнові продукти),
  • БіоАгро (посівний матеріал і засоби захисту рослин для екологічного землеробства; органічні засоби для сільськогосподарського виробництва, біодобрива, екологічні засоби захисту рослин, включаючи дорадчий та консультаційний супровід),
  • Екотех (екологічна упаковка і посуд багаторазового використання; пакувальні машини, обладнання для сортування та переробки).

     На виставкових площах відвідувачі мали змогу ознайомитися з екологічно безпечними для навколишнього середовища косметикою та засобами догляду для дому,  натуральними еко-іграшками, інноваційними рішеннями екологічно чистих продуктів і товарів, кулінарні покази для здорового харчування.

     Експонентами виставки були як виробники, так і групи виробників, переробні структури. Для ознайомлення було надано торгові пропозиції від понад 300 компаній.

     Для прикладу:

     FARMA Świętokrzyska є членом Польської палати органічних продуктів харчування - організація, яка об'єднує представників ринку органічних продуктів харчування (фермерів, переробників, роздрібних продавців і оптовиків).

     Фірма Wysoka Grząa в Ruszkówko продукує органічні яйця на екологічній фермі.

     Polska Berries - польський виробник та оптовий продавець високоякісних соків BIO NFC з фруктів та овочів. Професійні послуги пресування та розливу соків BIO (також із власних фруктів або соків), такі як: аронія, малина, яблуко, смородина, обліпиха, кропива та багато іншого.

     Органічні засоби для сільськогосподарського виробництва, біодобрива, екологічні засоби захисту рослин.

     BeePack - це упаковка з бджолиного воску для екологічного зберігання їжі. Можна використовувати багато разів, їжа залишатиметься свіжою - це прекрасний спосіб почати жити без пластику.

     Runobio – фіточаї, приправи (продукція Біловезького лісу) - переробка рослинної сировини, що походить з екологічно чистих районів північного сходу Польщі. Відповідні сертифікати «органік» підтверджують екологічну якість сировини.