XIV Форум «Органічна Україна. Луцьк» об’єднав виробників органічних продуктів. ПРЕЗЕНТАЦІЇ. ФОТО

     21 листопада на Волині відбувся XІV «Регіональний Форум Органічна Україна. Луцьк», який ініціювала громадська організація «Органічна Україна» за підтримки Волинської облдержадміністрації.

     Під час заходу присутні експерти галузі, учасники органічного ринку та агровиробники обмінювалися досвідом та обговорювали шляхи розвитку органічного виробництва у Волинській області.

     З вітальним словом до присутніх зверталися т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук та заступник голови обласної ради Роман Карпюк.

     - На сьогодні розвиток органічного виробництва в Україні є одним з пріоритетних напрямків аграрної галузі, де ми вже досягли певних результатів. Варто зазначити, що за даними Міжнародного незалежного науково-дослідного інституту органічного сільського господарства Україна входить в першу десятку в Європі за загальною площею сільськогосподарських угідь, сертифікованих як органічні. Ця сфера економіки є дуже перспективною через наявність в Україні родючих чорноземних ґрунтів. Що ж до Волині – ми маємо 19 сертифікованих підприємств загальною площею понад 2 тисячі гектарів, – повідомив Олександр Киричук.

     Роман Карпюк подякував ініціаторам заходу за їхню важливу місію в популяризації органічного виробництва та пообіцяв підтримку депутатів Волинської обласної ради у втіленні конструктивних пропозицій.

     Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко зазначив, що окремі волинські агровиробники переходять на органічне виробництво. Це є хорошим прикладом для інших, адже органічна продукція завжди витребувана на ринку, особливо – на зовнішньому ринку. Очільник головного аграрного відомства області переконаний, що органічне виробництво необхідно популяризувати з тим, щоб про нього знали не лише українські споживачі, але й іноземці.

 

 

 

 

     Людмила Петриканин, заступник директора департаменту АПР охарактеризувала стан розвитку та можливості для органічного виробництва на Волині (презентація).

     Відповідно до норм законодавства ЄС, органічне виробництво – це загальна система управління підприємством та виробництвом харчових продуктів, яка об’єднує найкращі екологічні методи захисту навколишнього середовища, високий рівень біорізноманіття, збереження природних ресурсів, дотримання високих стандартів добробуту тварин та методу виробництва поряд із наданням переваг простими споживачами для продуктів, які вироблені з використанням природних речовин та процесів.

     На Волині 19 господарств сертифіковані на виробництво органічної продукції «Органік стандарт». Практично усі сертифіковані на виробництво продукції рослинництва, і лише ТзОВ «Старий Порицьк» - на виробництво продукції тваринництва.

     Минулого року компанії ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО» і «РІТТЕР БІО АГРО» вперше в Україні на потужностях Гнідавського цукрового заводу виробили 850 тонн органічного цукру з органічних буряків, які самі виростили.

     Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Волинської області передбачено часткове відшкодування вартості послуг із сертифікації: до 50% вартості понесених витрат, але не більше ніж 50 тис. грн на 1 господарство. Цього року скориставшись програмою, ФОП Пушкар Галина із Цуманської ОТГ отримала 16 тисяч гривень відшкодувань (по 8 тис. грн з обласного бюджету та бюджету ОТГ).

     В свою чергу, Галина Пушкар, яка була присутня в залі, подякувала за організацію форуму: «Ми отримали компенсацію за сертифікацію, органи влади завжди йдуть нам на зустріч. Ми й далі активно працюватимемо в напрямку органічного виробництва».

Людмила Петриканин

 

Галина Пушкар

 

 

 

     Громадська спілка «Органічна Україна» сприяє формуванню і розвитку органічного ринку. Президент спілки Олена Березовська є експертом Робочої групи Мін АПК з розвитку органічно виробництва та дорадником у сфері управління проектами на дану тему.

     Вона розповіла присутнім, що світовий ринок органічних продуктів щороку зростає та презентувала переконливі статистичні дані (презентація).

     На сьогодні в Україні працює 91 виробник готових органічних продуктів. Найбільше з них виробляють свіжі овочі, фрукти та ягоди.

     Україна експортує органічну продукцію в країни Європи, зокрема в Нідерланди, Німеччину, Литву, Італію, Австрію, Францію, Велику Британію, Польщу та ін. Серед експортованою продукції – зернові,насіння і плоди олійних культур, соя, фрукти, соки, продукція борошномельно-круп’яної промисловості, овочі, макуха, мед, молочні продукти, морозиво, чай.

Олена Березовська

 

 

 

 

     Підприємства, які виробляють органічну продукції повинні щороку проходити інспекцію та підтверджувати статус органічного оператора.

     ТОВ «Старий Порицьк» – єдине підприємство у Волинській області, що займається виробництвом органічної молочної продукції. У 2010 р. на підприємстві відмовилися від використання хімічних добрив та засобів захисту рослин, синтезованих речовин у рослинництві та від використання антибіотиків і хімічних добавок у тваринництві (презентація).

     Підприємство виробляє органічні: тверді сири, м’які розсільні сири, солодко-вершкове масло, творог, сметану, йогурти з органічними ягодами. А також вирощує органічні культури: пелюшка, гречка, льон, гірчиця, спельта, вика.

     Керівник підприємства «Ягоди Волині» Віталій Ішмурат презентував підприємство та розповів як розпочати органічне виробництво, на що потрібно зосередити особливу увагу і чого остерігатися (презентація).

     А також Віталій Ішмурат навів приклад ефективної співпраці підприємства «Ягоди Волині» та Переспівської сільської ради Рожищенського району. Завдяки плідній співпраці із сільським головою Віктором Лук’янчуком, підприємству сприяли у виділенні земельної ділянки, підключенні до електромережі та формуванням бригади робітників. На сьогодні в Переспівській сільській раді висаджено близько 300 тис. саджанців суниці альпійської, що є найбільшою органічною посадкою цієї культури в Україні.

Віталій Ішмурат

 

 

 

 

     Окрім виробництва органічних продуктів, на Волині також працює завод із виробництва органічних добрив ТзОВ «ВОЛИНЬСАПРОФОС» TM SaproLife. Завод є одним з найбільших виробників 100% органічного поліпшувача ґрунту (добрива) на основі сапропелю в Європі. Компанія охоплює повний цикл видобутку, переробки, упаковки та доставки добрив.

     Завод видобуває сапропель із дна озера Синове (вік озера-9000 років), яке розташоване у Старовижівському районі.

     Представник компанії Ірина Кірєєва розповіла про завод та склад унікального добрива (презентація).

     Сапропель – це багатовіковий озерний осад, органічна частина якого складається із залишків водних організмів (фітопланктону та зоопланктону), вищих водних рослин (макрофітів) та продуктів їх розпаду, розчинених речовин.

     У світі лише кілька озер з сапропелем: озера в Канаді, Росії, Білорусі та Україні.

     Структура сапропелю колоїдна. При змішуванні верхнього шару ґрунту з сапропелем в ґрунті з'являється унікальний прошарок. Частинки речовини мають потужні зв'язки між собою. Наче губка, сапропель зберігає всі корисні мікроелементи, а також збирає та зберігає всі необхідні елементи, коли інші добрива використовуються на тому ж полі. Потім сапропель віддає всі ці важливі елементи ґрунту та корінням рослин в «уповільненому темпі».

     Продукція підприємства доступна в Україні, Туреччині, Тунісі, Кувейті, ОАЕ, Індії, Пакистані, Гані. У процесі реєстрації в Марокко, Алжирі, КСА, Єгипеті, США, Польщі, ЄС, Західній Африці, В'єтнамі, Китаї, Бангладеші та Нігерії.

Ірина Кірєєва

 

 

 

 

     Національний експерт проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» Олександр Каліберда розповів про проєкт, який має на меті сприяти розвитку органічного сільського господарства в Україні шляхом покращення підготовки і підвищення кваліфікації фахівців (презентація).

     Представник проекту «Аграрні розписки в Україні» Ігор Дудка окреслив переваги товарних та фінансових аграрних розписок та акцентував на органічних аграрних розписках, які з року в рік набирають все більшої популярності (презентація).

     Аграрні розписки працюють на умовах відтермінування платежу та доступні навіть невеликому господарству з нішевими культурами. Дозволяють отримати доступ до фінансування сучасного обладнання чи посівного матеріалу.

     На завершення органічного форуму агроном компанії «БТУ-Центр» Дмитро Черненко презентував технологію переходи з неорганічного господарювання на органічне виробництво (презентація).

     За його совами, компанія співпрацює з 69 господарствами, які вирощують органічні польові, садові та овочеві культури. За технологіями компанії «БТУ-Центр» обробляються 63 415 га органічних земель.

     Мікробіологічні  препарати є хорошою альтернативою хімічним, оскільки оздоровлюють ґрунти від збудників грибних та бактеріальних хвороб, накопичують в ґрунті доступні елементи живлення для рослин, захищають насіння та рослин в період вегетації, живлять та стимулюють ріст та розвиток рослин, забезпечують високий врожай, якісної та екологічно чистої продукції, зберігають екології та навколишнє середовище.

     Серед учасників форуму були такі, що планують сертифікувати своє виробництво в органічне. Питань було багато і усі учасники заходу отримали відповіді. Органічному виробництву бути!

     За результатами проведення органічного форуму, громадська організація «Органічна Україна» підготує рекомендації органам влади щодо сприяння розвитку органічного виробництва.

     До слова, 10 грудня на базі Держпродспоживслужби в області відбудеться навчання щодо ведення органічного виробництва.

Олександр Каліберда

 

Ігор Дудка

 

 

 

Дмитро Черненко