XXVI Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2014»

«АГРО» - найбільша агропромислова виставка СНГ і Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

«АГРО» - це:

- понад 35 тис. кв.м. виставкових площ;

- понад 1400 учасників з 14 країн в 2013 р.;

- найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств АПК;

- найефективніший засіб виходу на український аграрний ринок.

Цього року виставка відбудеться 4-7 червня на території Екпоцентру України.

В рамках виставки:

Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин, зрошувального обладнання, засобів механізації сільгоспвиробництв, продовольчого машинобудування, обладнання для тваринництва, птахівництва, кормо виробництва «ЕкспоАгроТех-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій «Hi-Tech АГРО-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка рослинних енергоресурсів «Біопаливо-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва та ветеринарної медицини «ANІMAL` EX-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка «Рослинництво і агрохімія-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка екологічно безпечних продуктів і технологій «ORGANIC-2014» та дегустаційне шоу «СМАК ОРГАНІКУ»;

Міжнародна спеціалізована виставка конярства та кінного спорту «ЕквіСвіт-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства «FISHEXPO-2014»;

Спеціалізована виставка виноробства «СВІТ ВИНА-2014»;

Міжнародна спеціалізована виставка грибної індустрії «ГРИБНИЦТВО-2014».

Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує усіх бажаючих відвідати захід.

Час роботи виставки4-7 червня 201410.00 до 17.30

Офіційне відкриття 4 червня 2014 12.00

Експозиція області буде розміщена у павільйоні № 7 на площі 30 кв. м.

Список учасників „Агро 2014” від Волинської області

1. ПАТ „Теремно Хліб”

Тищенко Андрій Олексійович - голова правління

Виробництво хліба, хлібобулочних виробів, кондитерські вироби, ТМ „Цар Хліб”.

2. ТзОВ „Волинь-зерно-продукт”

Дудка Євген Степанович - засновник

Виробництва борошна, комбікормів, крупи, макаронів.

3. ТОВ „ІРС Сістем”

Ройко Юрій Петрович - заступникдиректора

Виробництво макаронів.

4. ПАТ „Гнідавський цукровий завод”

Бондарук Сергій Сергійович - голова правління

Виробництво цукру-піску, природнього, желювального, пресованого

швидкорозчинного, дрібнокристалічного цукру ТМ „Солодко”.

5. ПП „Фабрика солодощів „Ласка”

Цейко Ольга Адамівна - директор

Виробництво печива.

6. ПОСП ім.Шевченка Горохівського району

Турак Андрій Антонович - директор

Виробництво молока та його переробка ТМ” Угринів молоко”.

7. СФГ „Золота нива”

Сокол Анатолій Арсентійович - голова

Сушка овочів та фруктів.

8. Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

Мазурик Василь Васильович - начальник

Виробництво соків, напоїв, компотів, джемів, грибів маринованих, овочевих консервів, води мінеральної.

9. СЛАТ „Тур” Ковельського району

Смаль Петро Петрович - директор

Меблі з лози вироби з соломки.

10. ПрАТ „Волиньхолдінг”

Щербакан Ольга Миколаївна - директор розпорядник

Виробництво майонезів, кетчупів, гірчиці, приправ під ТМ "Торчин”.

11. ТзОВ„Павлівський пивзавод”

Пікута Юрій Миколайович - директор

Виробництво живого пива, столово- мінеральної води „Йоданка Павлівська”.

12. Луцьке міське провадження діяльністі ДП „Укрспирт”

Величко Олександр Олександрович - т в.о. керівника

Горілчані вироби в асортименті ТМ „VIVAНОВА”, „Золота нива”.

13. ТзОВ „Забіяка”

Забіяка Сергій Володимирович - директор

М’ясні та ковбасні вироби в широкому асортименті.

14. ТзОВ «Агротехніка”

Горлач Сергій Олександрович - директор

Виробництво комбікормів та концентратів.

15. Рожищенська філія ТОВ „ТЕРРА ФУД”

Шванц Петро Анатолійович - директор

Виробництво сиру.

16. ПАТ „Володимир-Волинська птахофабрика”

Сич Аліна Вікторівна - генеральний директор

Виробництво та постачання курячого м’яса ТМ „Курка Чеботурка”.

17. ТзОВ Городище Луцького району

Никонюк Анатолій Олександрович - директор

Вирощуваннясільгоспкультурзановимиенергозберігаючими

технологіями.

18. ТзОВ П’ятидні” Володимир-Волинського району

Діброва Валерій Григорович - директор

Вирощуваннясільгоспкультурзановимиенергозберігаючими

технологіями.

19. СГПП „Рать” Луцького району

Шумський Віктор Анатолійович - директор

Розведення чорнорябої молочної худоби.

20. СТзОВ „Зоря” Ковельського району

Потапчук ВолодимирЮхимович - директор

Розведення та реалізація волинської м’ясної худоби.

21. СТЗОВ „Лан-Волинь” Рожищенського району

Верезій Леонід Миколайович - директор

Розведення та вирощування племінного молодняка ВРХ.

22. ФГ „Перлина Турії” Турійського району

Яренчук Володимир Арсентійович - голова

Розведення волинської м’ясної худоби та чорно-рябої молочної.

23. ТОВ „Ратнівський аграрій” Ратнівського району

Чернецький Валентин Григорович - директор

Розведення та вирощування ВРХ м’ясної породи.

24. Пасічник Шотік Антон Максимович

Мед, продукти бджільництва.

25. Пасічник Дмитрук Володимир Антонович

Мед, продукти бджільництва.

26. ТзОВ «Порицьке» Іваничівського району

Обштир Олександр Віталійович