Як завершився проект сироваріння на Волині. ФОТО

     Завершився проект «Сприяння впровадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській та Рівненській областях шляхом ознайомлення з кращими польськими практиками», який розпочався 27 червня та діяв продовж 2018 року.

     Щоб проаналізувати роботу проекту, директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко зустрівся із координатором проекту Ельвірою Яцутою та віце-консулом Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Мареком Запуром. Зустріч відбулася сьогодні, 18 грудня.

     Ельвіра Яцута розповіла, що за час роботи проекту було організовано 6 тренінгів, де експерти з України та Польщі розповідали про технології виробництва сирів, реалізація яких не вимагає великих інвестицій і які можуть бути застосовані малими підприємствами.

     Щоб покращити свої навики у сироварінні, учасники проекту в рамках навчальних візитів відвідали 5 сироварень в Україні та 3 - на теренах Польщі.

     На час проекту, окремі його учасники уже виготовляли власні сири, але не продавали їх. На сьогодні вони взяли участь у трьох ярмарках, де презентували свою продукцію, організовували дегустації та знайшли перших покупців.

     Отже, проект став хорошим стартом для місцевих фермерів та одноосібників, допоміг розвинути власну справу та підвищити ефективність виробництва. Учасники проекту сподіваються на його продовження.

     Заступник директора департаменту АПР Людмила Петриканин зауважила, що насправді виробників сиру - власників особистих селянських господарств на Волині досить багато. Проблемним залишається питання їх офіційної реєстрації. Відтак, на наступному етапі проекту було б доцільно навчати виробників як робити необхідні технічні умови, реєструвати власну справу та знаходити ринки збуту продукції.

     Із цим погодився Марек Запур, який додав, що для малих виробників необхідно організовувати ярмарки чи відкрити кооперативний фірмовий магазин здорової їжі, виготовленої місцевими фермерами.

     Також в рамках проекту підготовлено посібник «Порадик для сироварів» – порадник та покрокова інструкція щодо впровадження новітніх технологій переробки молочної сировини та створення сироварень.

     Юрій Горбенко запевнив, що департамент АПР готовий продовжити роботу із проектом та розповсюдити посібники серед зацікавлених власників особистих селянських господарств, фермерів – потенційних виробників сиру, ОТГ, а також надавати підтримку сироварам у реалізації продукції на постійно діючому ярмарку.