Юрій Горбенко бере участь у форумі «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН -2019». ФОТО

     З 18 по 20 липня на території Міжнародного аеропорту «Херсон» проходить наймасштабніший агропромисловий захід півдня України – Форум «AGROPORT SOUTH KHERSON 2019».

     Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко є одним із учасників заходу, у рамках якого він візьме участь у конференціях, семінарах, тренінгах, які охоплюватимуть питання розвитку зрошення, органічного виробництва, тепличного господарства, овочівництва, молочного скотарства, створення ланцюгів доданої вартості, логістику сільгосппродукції, тощо.

     Протягом 3-х днів всередині та навколо аеропорту діятиме експозиція, на якій буде представлено техніку, обладнання, насіння, засоби захисту рослин та інші товари для агросектору

     18 липня відбулось урочисте відкриття Форуму. Присутня на заході в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева зазначила, що форум відкриває великі можливості не тільки для інвесторів, а й для аграріїв: «Треба працювати над тим, щоб малі фермери розвивалися, отримували підтримку держави і знаходили для себе інструменти для зростання і виходу на іноземні ринки. Це все є тут - на форумі Агропорт. Бажаю усім знайти конкретні шляхи налагодження співпраці держави і бізнесу».

     Про адаптацію сільського господарства до змін клімату розповів Міжнародний консультант регіонального офісу для Європи та Центральної Азії Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Михайло Малков.

     Також ділилися досвідом про інфраструктурні та інноваційні рішення для АПК півдня лідери ведучих підприємств Херсонщини, такі, як ТОВ СП «Нібулон», компанія «AGROFUSION», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон», ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», ТОВ «АГРОБІЗНЕС», ДУ «Офіс з просування експорту України» та інші.