Юрій Горбенко обговорив ряд «гарячих» питань з очільником Мінагрополітики

     Сьогодні, 3 серпня директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко з робочим візитом працює у Києві.

     Очільник головного аграрного відомства Волині зустрівся із першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

     Під час зустрічі обговорили хід жнивної кампанії та якість зібраного зерна. В Мінагрополітики насторожені питанням жнив через несприятливі погодні умови. За даними Міністерства, уже намолочено 22,4 млн. тонн зерна нового врожаю.

     Ефективність використання земель сільськогосподарського призначення та протидія незаконному їх використанню – питання актуальне не лише для Волинської області, але й для усією країни. Юрій Горбенко проінформував про створення та роботу штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав.

     Обговорили питання створення сільськогосподарських кооперативів, адже в області створено два кооперативи виробників фундуку та картоплі в рамках проекту «Ключ до успіху». Очільник аграрного відомства озвучив пропозиції щодо внесення змін до діючих порядків використання коштів, в тому числі щодо підтримки кооперативів з Державного бюджету. Пропозиції опрацьовані фахівцями департаменту АПР та викладені у листі Мінагрополітики.

     З Максимом Мартинюком обговорено питання роботи та вирішення ситуації, яка склалася на ДП «Луцький КХП №2», оскільки Мінагрополітики є уповноваженим органом щодо управління майном.

     На завершення розмови, Юрій Горбенко від імені керівництва області запросив Миксима Мартинюка та представників Мінагрополітики взяти участь в інвестиційному бізнес-форумі «Волинь-Інвест 2018», який відбудеться 21 вересня цього року в Луцьку.