Юрій Горбенко презентував аграрну галузь Волині в Мінагрополітики. ФОТО

     Сьогодні, 19 лютого директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко в рамках робочої зустрічі працює в Мінагрополітики.

     На зустріч запрошено керівників структурних підрозділів, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку із семи областей країни, а також відповідальних осіб за виконання державної програми розвитку фермерства та директорів регіональних відділень Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

     До слова, таку форму співпраці із обласними аграрними відомствами Мінагрополітики запровадило з метою забезпечення взаємодії у сфері розвитку сільськогосподарської кооперації, фермерських господарств, дорадчої діяльності, сільського туризму та розвитку сільських територій.

     Робоча зустріч відбувалася під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети. Під час заходу обговорювали результати роботи у 2018 році та плани щодо розвитку агропромислового комплексу на 2019 рік.

     Юрій Горбенко презентував розвиток аграрної галузі волинського краю, акцентував на фінансуванні агровиробників із бюджетів усіх рівнів та впровадженні міжнародних проектів грантової підтримки.

     Обговорено програми фінансової підтримки, які будуть представлені на навчанні агровиробників області.

 

 

 

     В другій половині дня очільник головного аграрного відомства Волині взяв участь у конференції «Проблеми і напрямки розвитку м’ясного скотарства та вівчарства в Україні». На заході були присутні волинські агровиробники – керівник ТзОВ «Ратнівський аграрій» Ратнівського району Валентин Чернецький та керівник СГТзОВ «Зоря» Ковельського району Володимир Потапчук.

     Директор виробничо-наукової Асоціації «М’ясне скотарство» Микола Кваша інформував про роль та завдання Асоціації «М’ясне скотарство». Відтак, її головною метою є координація господарської діяльності членів Асоціації, яка спрямована на представництво захисту прав та інтересів, сприяння у впровадженні досягнень науки, нових технологій ефективного вирощування великої рогатої худоби та овець м’ясного напряму продуктивності, розширення ринків збуту, створення українського бренду якісної м’ясної продукції.

     Окрім іншого, під час конференції розглянули особливості експорту живої худоби, овець і м’яса на зовнішні ринки та основні напрямки наукового супроводу розвитку м’ясного скотарства.

     Валентин Чернецький підняв проблемні питання економіки галузі м’ясного скотарства та запропонував шляхи стимулювання для розвитку галузі.