Юрій Горбенко в столиці бере участь в обговоренні актуальних проблем розвитку регіонів

     17-18 травня директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко працює у відрядженні в Києві.

     Очільник головного аграрного відомства області бере участь у Міжвідомчій конференції з питань регіонального розвитку «Секторальний діалог – актуальні проблеми розвитку регіонів».

     Захід проводиться за організації Мінрегіону під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди.

     В перший день Конференції заплановано виступи представників центральних органів виконавчої влади та обласних державних адміністрацій за темами панельних дискусій.

     Юрій Горбенко бере участь у панельній дискусії з питань сприяння розвитку сільської місцевості та сільськогосподарського виробництва, яке відбувається під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети.

     Під час цієї панельної дискусії піднімуть питання планування розвитку сільських територій: які проблеми та які можливості? Як сприяти кооперативному та кластерному руху? Як підвищити роль у розвитку сільських територій та збалансувати інтереси агрохолдингів, фермерів та самозайнятого населення? За яких умов та як агробізнес готовий інвестувати в розвиток інфраструктури та благоустрою в сільській місцевості? Як зберегти довкілля та перетворити села у місця комфортного проживання людини?

     Другий день роботи Конференції буде побудовано у форматі запитань до керівництва центральних органів виконавчої влади та обміну думками з найбільш гострих проблемних питань, які виникають в роботі облдержадміністрацій.