Засідання робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі

     12 жовтня 2020 року за ініціативи заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького у форматі ZOOM конференції було організовано засідання робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі за участю Мінекономіки, Мінфіну, ДПС, профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань, обласних державних адміністрацій.

     Тема засідання - законодавчі ініціативи щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині врегулювання деяких питань оподаткування податком на додану вартість.

     Про проблеми та причини, пов’язані із зупиненням, реєстрацією податкових накладних інформували заступник Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков та заступниця міністра фінансів України Світлана Воробей.

     З метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) у Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою у їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам, фермерським господарствам, в області створено робочу групу (розпорядження голови облдержадміністрації від 7 жовтня 2020 року № 599) з урегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних під керівництвом заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Троханенка. До складу робочої групи також увійшли представники Головного управління ДПС у Волинській області, управління агропромислового розвитку, департаменту фінансів, управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації, Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України та голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області.

     Агровиробникам, у разі виникнення проблемних питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) у Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою у їх реєстрації, рекомендується звертатись до обласної робочої групи з урегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних через секретаря - Іванова Вадима Аркадійовича, начальника відділу аналітики податкових ризиків управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Волинській області за тел. (0332) 777 116.