Завершився Х сезон освітнього проекту «Зимова агрошкола». ФОТО

     З листопада 2017 по березень 2018 року в області проходив Х сезон освітнього проекту «Зимова агрошкола». Заходи проводились спільно з Волинським обласним центром зайнятості, фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрацій з питань агропромислового розвитку, консультантами-практиками.

     В рамках реалізації освітнього проекту сільські мешканці дізнались про можливості та напрямки започаткування власного бізнесу у сфері сільського господарства, а також мали можливість детальніше ознайомитись із нормативно-правовою базою підприємницької діяльності.

     Основна мета освітнього проекту - сприяння в розвитку підприємницьких ініціатив, забезпечення ефективної занятості населення, створення нових можливостей для зайнятості, жителів сільської місцевості.

     Протягом Х сезону проведено 248 семінарів для 3322 учасників за 33 напрямками. Підвищеним попитом користувалися такі теми як  «Можливості створення сільськогосподарських кооперативів», «Програми підтримки сільгоспвиробників з державного та місцевого бюджетів», «Підтримка галузі тваринництва та ОСГ», «Технологія  вирощування та переробки фруктів та овочів. Первинна обробка та зберігання овочів та фруктів, плодово-ягідної продукції» та інші.

     Протягом десятого сезону агрошколи власну справу започаткували 11 безробітних громадян.