Вас вітає управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації

Дорогі волиняни, аграрії, колеги!

     Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

     Агропромисловий комплекс Волині щорічно робить внесок у соціально-економічний розвиток області. Зростають обсяги виробництва сільгосппродукції в усіх категоріях господарств. Включаючи переробку в АПК створюється майже третина валової доданої вартості усіх галузей економіки області. Свій внесок роблять 57 приватних підприємств, 80 господарських товариств, 60 СВК, близько 700 фермерських та 152 тисячі особистих селянських господарств. Започатковано співпрацю з об'єднаними територіальними громадами з питань підтримки галузі агропромислового розвитку.

     Розуміючи відповідальність держави перед соціальним розвитком села, привертаємо Вашу увагу до необхідності об’єднання зусиль органів державного управління і органів місцевого самоврядування задля розвитку аграрного виробництва, отримання аграріями прибутків від реалізації виробленої продукції, пошуку інвесторів, створення нових робочих місць. А саме основне - дійти до кожного волинського селянина та забезпечити продовольчу безпеку держави.

     Поінформованість товаровиробників з питань агробізнесу, введення прогресивних технологій у галузі сільськогосподарського виробництва та європейського досвіду є ознакою доброї роботи виконавчої влади, аграрного відомства.

     З офіційної сторінки департаменту Ви дізнаєтеся більше про аграрний волинський край, його флагманів… Запрошуємо до співпраці!

З повагою начальник управління